Laguna i Kasindo plasirali su se u finale 16. Memorijalnog turnira ”Boško Vujadin”. Laguna je slavila protiv kadeta Slavije 4:2, dok je Kasindo bio bolji od ekipe Cheez nakon penala.
Laguna je u prvoj polufinalnoj utakmici napravila prednost od 2:0 u prvom poluvremenu golovima Marka Domazeta i Nikole Bjeloša, ali treba istaći da je veliki doprinos dao i golman Zoran Pavlović, koji je u više navrata sjajnim intervencijama zaštitio svoju mrežu. Njegoš baričanin je u 26. minutu smanjio na 2:1, ali je Bjeloš tri minuta kasnije vratio Laguni dva gola prednosti. Sve dileme oko plasmana u finale otklonio je Miloš Urta u 35. minutu, kada je pogodio za 4:1. Minut kasnije Milan Lalović smanjio je na konačnih 4:2.
Kasindo je u drugoj polufinalnoj utakmici poveo protiv ekipe Fast Food Cheez golom Vladimira Ćosovića u 2. minutu, nakon sjajne asistencije Đorđa Lackanovića. Pelijepim golom Mladena Lemeza, Kasindo je u 13. minutu poveo 2:0. Dva minuta prije odlaska na odmor Miloš Košarac je smanjio na 2:1. Uzbuđenja i lijepih poteza nije manjkalo ni u drugom poluvremenu, a mreže su mirovale do 39. minuta, kada je Slobodan Milovanović pogodio iz slobodnog udarca za 2:2. U penal završnici Milovanović je bio tragičar u zadnjoj seriji, dok su igrači Kasindola bili sigurni i zasluženo su otišli u finale.

LAGUNA – FKS 4:2 (2:0)

Strijelci: 1:0 Domazet (6), 2:0 Bjeloš (13), 2:1 Baričanin (26), 3:1 Bjeloš (29), 4:1 Urta (35), 4:2 Lalović (36). Igralište: SRC Kasindo. Gledalaca: 400. Sudije: Slavoljub Gogić, Jovo Karić.

LAGUNA: Pavlović, Trifković, Droca, Berjan, Jojić, Urta, Domazet, Bjeloš, Bogdanović, Sredojević. Predstavnik: Bojan Grgić.

FKS: Terzić, Minić, Asentić, Mrda, Baričanin, Mandić, Milinković, Lalović. Predstavnik: Predrag Terzić. Trener: Srđan Minić.

Fast Food CHEEZ – KASINDO 2:2 (1:2) penalima 4:5

Strijelci: 0:1 Ćosović (2), 0:2 Lemez (13), 1:2 Košarac (18), 2:2 Milovanović (39). Penali: Radović, Živković (Cheez), Ćosović, Lackanović, Lemez (Kasindo). Igralište: SRC Kasindo. Gledalaca: 500. Sudije: Slavoljub Gogić, Jovo Karić.

FAST FOOD CHEEZ: Šarović, Milovanović, Radović, Džebo, Tešanović, Ikić, Živković, Motika, Košarac. Predstavnik: Stefan Ignjatović.

KASINDO: Sparavalo, Vujadin, Maunaga, Tešanović, Lemez, Šućur, Gunjak, Papaz, Lackanović, Lubura, Milošević, Ćosović. Predstavnik: Slobodan Maunaga. Trener: Zoran Kokot.