Poslije 22 utakmice bez pobjede juniori Slavije su u posljednjem meču Premijer lige na svom terenu savladali vršnjake iz Viteza sa 2:1.

Time je šef stručnog štaba, Dragan Radović, upisao prvu pobjedu na klupi “Sokolova”, od kako je došao u ekipu u 12. kolu.

Pobjedu timu iz Istočnog Sarajeva je donio napadač Kemal Salihagić sa svoja dva gola u 30. i 79. minutu, a jedini strijelac za Vitežane je bio Juraj Petrović u 86. minutu.

Kadeti Slavije, koji nešto bolje stoje na tabeli od svojih starijih kolega, su remizirali, 1:1. Vodila je Slavija sa 1:0 golom Njegoša Baričanina, ali je dvije minute prije kraja utakmice Mateo Ivišić pogodio za bod gostiju.

U posljednjem kolu, ujedno i posljednjim premijerligaškim mečevima za omladinske kategorije Slavije, mladi “Sokolovi” će gostovati kod Željezničara.

SLAVIJA – VITEZ  1:1 (0:0) KADETI